GALERIA - RESTAURACJA

 

 

 
 
     
 
     
 

     

 

 

 

 
 
AGAT to miejsce wyjątkowe...
 
Hotel powstał z niezwykłej pasji Właścicieli, szacunku dla drugiego człowieka i przyrody oraz największej dbałości o szczegóły, które w naszym hotelu i restauracji tworzą wyjątkową całość.

Nasz personel to grono niezwykłych osób, pasjonatów i profesjonalistów w swoich zawodach. To nasza rodzina, dzięki której praca staje się przyjemnością a czas spędzony razem – szczególnym i wyjątkowym. Otaczająca nas przyroda stanowi piękną scenografię sprzyjającą wyciszeniu i relaksowi. Ponad 100 gatunków drzew i prawie 500 gatunków zwierząt to gwarancja wypoczynku i niezwykłego oderwania się choć na chwilę od zgiełku miasta.
 
 
 
 
 
Niezapomniane spotkania
 
Posiadamy 3 sale konferencyjno-bankietowe, które spełniają najwyższe standardy i są w stanie ugościć łącznie do 180 osób. Hotel to 31 pokoi zaprojektowanych i wyposażonych w najlepszym standardzie biznesowym.

Na terenie obiektu znajdują się dwie restauracje. Staropolska - w postaci Grill Baru, serwująca aromatyczne i niezwykle smaczne tradycyjne potrawy kuchni regionalnej oraz Hotelowa - serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej.

Na terenie naszego obiektu i w bezpośredniej bliskości znajduje się wiele atrakcji, które wyjątkowo uatrakcyjnią pobyt u nas i nadadzą nowy sens słowom relaks i wypoczynek.
 
 

 

 
 
 
 
CENNIK
 
Nasz adres: 91-604 Łódź ul. Strykowska 94 
Tel. 42 659 71 93    
e-mail: recepcja@agathotel.pl