HOTEL

 

 

W samym Centrum Polski, w otoczeniu lasów, z dala od wielkomiejskiego gwaru znajduje się miejsce, w którym uśmiech, miła rodzinna atmosfera, smaczne i zdrowe potrawy, łączą się z pięknem otaczającej przyrody tworząc miejsce niezwykłe...

Hotel AGAT wyposażony jest w 31 pokoi w standardzie biznesowym.

Hotel Agat jest doskonałym miejscem dla wszystkich osób, które chcą uciec chociaż na chwilę od zgiełku miasta, odpocząć od rutyny i naładować "akumulatory" przed powrotem do codziennych obowiązków. Agat posiada to, czego brakuje dużym , sieciowym hotelom-duszę i zapadającą w pamięć atmosferę.
 
 
 
     
 
 
Posiadamy 3 pokoje jednoosobowe, 18 pokoi dwuosobowych typu TWIN, 9 pokoi dwuosobowych typu DOUBLE oraz Apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę i toaletę, TV- SAT, telefon oraz bezpłatny Internet.

Hotel jest dostosowany również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd dla osób na wózkach inwalidzkich oraz przestronną windę. Strzeżony parking hotelowy jest dobrze oświetlony i zapewnia miejsce postoju dla 100 samochodów. Jako jeden z niewielu hoteli pozwalamy na trzymanie zwierząt w pokojach.

Hotel Agat jest doskonałym miejscem dla wszystkich osób, które chcą uciec chociaż na chwilę od zgiełku miasta, odpocząć od rutyny i naładować "akumulatory" przed powrotem do codziennych obowiązków. Agat posiada to, czego brakuje dużym , sieciowym hotelom-duszę i zapadającą w pamięć atmosferę.

 

     
 
 
Na Gości czekają klimatyczne i przytulne wnętrza, zadbany ogród, grill bar oraz restauracja serwująca dania, które zadowolą nawet bardzo wybredne podniebienia. Zawsze staramy się maksymalnie dopasować do indywidualnych potrzeb Gości. Przestronne sale konferencyjne, komfortowe pokoje, gustowne wyposażenie oraz profesjonalna obsługa, od lat zachęcają zarówno Gości indywidualnych , jak i firmy, do organizowania w naszym hotelu różnorodnych wydarzeń - począwszy od uroczystości rodzinnych na konferencyjnych kończąc. Nasze progi chętnie przekraczają również pary i podróżni.

Dzięki wizycie w hotelu Agat pary z długoletnim stażem mają okazję zakochać się w sobie na nowo. Spacer po sąsiadującym z hotelem lesie, jedzenie wspólnej kolacji przy świecach, w otoczeniu świeżych kwiatów, a rano-śniadanie spożywane na tarasie z widokiem na piękny ogród. Podróżni przemierzający trasę Lodź-Warszawa mogą zaś odpocząć w Restauracji Grillowej, wsłuchując się w wesoło trzaskający ogień, popijając aromatyczną kawę i posilając się przed dalszą drogą Dla nas tworzenie miejsca, do którego się chętnie wraca-jest pasją, a zadowolenie klientów źródłem niekończącej się satysfakcji.
 
 
CENNIK
 

 

 
     
 
 

 

 

 
 
AGAT to miejsce wyjątkowe...
 
Hotel powstał z niezwykłej pasji Właścicieli, szacunku dla drugiego człowieka i przyrody oraz największej dbałości o szczegóły, które w naszym hotelu i restauracji tworzą wyjątkową całość.

Nasz personel to grono niezwykłych osób, pasjonatów i profesjonalistów w swoich zawodach. To nasza rodzina, dzięki której praca staje się przyjemnością a czas spędzony razem – szczególnym i wyjątkowym. Otaczająca nas przyroda stanowi piękną scenografię sprzyjającą wyciszeniu i relaksowi. Ponad 100 gatunków drzew i prawie 500 gatunków zwierząt to gwarancja wypoczynku i niezwykłego oderwania się choć na chwilę od zgiełku miasta.
 
 
 
 
 
Niezapomniane spotkania
 
Posiadamy 3 sale konferencyjno-bankietowe, które spełniają najwyższe standardy i są w stanie ugościć łącznie do 180 osób. Hotel to 31 pokoi zaprojektowanych i wyposażonych w najlepszym standardzie biznesowym.

Na terenie obiektu znajdują się dwie restauracje. Staropolska - w postaci Grill Baru, serwująca aromatyczne i niezwykle smaczne tradycyjne potrawy kuchni regionalnej oraz Hotelowa - serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej.

Na terenie naszego obiektu i w bezpośredniej bliskości znajduje się wiele atrakcji, które wyjątkowo uatrakcyjnią pobyt u nas i nadadzą nowy sens słowom relaks i wypoczynek.
 
 

 

 
 
 
 
CENNIK
 
Nasz adres: 91-604 Łódź ul. Strykowska 94 
Tel. 42 659 71 93    
e-mail: recepcja@agathotel.pl