RESTAURACJA

 

 

Restauracja Hotelu Agat jest doskonałym miejscem do organizowania wszelkiego rodzaju uroczystości i spotkań - położenie w okolicach Lasu łagiewnickiego zapewnia kojącą atmosferę, a jednocześnie zapewnia dobry dojazd (10min do centrum miasta) Nasza Restaurację wyróżnia indywidualne podejście do klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba odwiedzająca Hotel Agat, znalazła cos dla siebie. Oferujemy bogaty wybór dań, również wegetariańskich. Przygotowujemy także na specjalne zamówienie Gości organizujących w Hotelu Agat wesela, komunie, pikniki lub firmowe imprezy plenerowe.

W trosce o prawidłowy przebieg konferencji i wszelkiego rodzaju imprez firmowych tworzymy zestawy dań do wyboru oraz indywidualne godziny podawania posiłków.

Wierzymy, ze dzięki odpowiedniemu nastrojowi, nawet tak zwykłe czynności jak jedzenie, mogą nabrać wyjątkowego charakteru. Wystrój dopasowywany do pory roku lub danych świąt, świeże kwiaty w eleganckich wazonach, nastrojowe oświetlenie, świece, subtelna muzyka oraz pyszne potrawy-wszystko to znajdą Państwo w Restauracji Hotelu Agat.

Dozorowany parking hotelowy zapewnia miejsce postoju dla 100 samochodów, dlatego mogą Państwo wybrać się na obiad z większą grupa znajomych bez obaw, że zaistnieje konieczność zostawienia pojazdów w dużej odległości od Restauracji.
 
 
     
 
     
 

 

 

 
GRILL BAR

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej Chaty Grillowej, w której będziecie mieli Państwo szansę skosztować wyjątkowych potraw kuchni staropolskiej przyrządzanych w dużej mierze na Państwa oczach, na ogromnym grillu znajdującym się w centralnym miejscu Sali. Murowany grill, jest przeszklony i zadaszony idealny do organizowania imprez okolicznościowych i integracyjnych do 120 osób.

Na stronie znajdą Państwo aktualne menu z cennikiem
www.grillbaragat.pl
 
 
     
 
Plants: foto 1 z 4 thumb   Plants: foto 1 z 4 thumb   Plants: foto 1 z 4 thumb
 
 
 

 

 

 
 
Z miłości do kuchni
 
Sztuka kulinarna to coś zdecydowanie więcej niż tylko umiejętne łączenie składników wg określonych receptur. Gotowanie to miłość tworzenia, pasja i pozytywna energia kucharza, którą czujemy smakując kolejne kęsy potrawy. To zmysłowa podróż po najdalszych zakątkach świata.

To doświadczanie niezwykłych smaków, nierzadko baśniowych kolorów, zachwycających aromatów i zmysłowych przypraw. Nasz Szef Kuchni jest takim właśnie pasjonatem, dla którego sztuka kulinarna stała się życiową pasją i drogą ku poznaniu innych kultur.
 
 
 
 
 
Smacznie i zdrowo
 
W naszym Menu znajdziecie Państwo zarówno potrawy stanowiące wyjątkowy przykład kunsztu kulinarnego naszych prababek, składającego się na niezwykłą kuchnię staropolską, jak i potrawy zaczerpnięte z innych kuchni włoskiej czy francuskiej.

Wiemy jak ważna jest wysoka jakość składników i przypraw używanych do przyrządzania potraw. Dbamy o to, by pochodziły one z pewnych źródeł i posiadały wszelkie niezbędne certyfikaty ekologiczne, gwarantując tym samym najwyższą jakość.
 
 
 

 

 
 
 
 
CENNIK
 
Nasz adres: 91-604 Łódź ul. Strykowska 94 
Tel. 42 659 71 93    
e-mail: recepcja@agathotel.pl